“Kad dođu u Beograd”
"Beograd je velegrad. Grad u kome je teško sresti starog prijatelja". Ova rečenica možda i ne deluje tako čudno nekome ko je odrastao u velikom gradu. Ali, kada se neko iz "unutrašnjosti" nađe u Beogradu, zasigurno se neko vreme oseća kao
7 iščezlih – zemunski bioskopi
Kada biste neku mladu osobu u centru Zemuna pitali zna li gde se nalazi Bioskop Central, pogledala bi vas, verovatno, upitno
Kako smo se javljali kući sa mora
Dolazi nam leto, vreme godišnjih odmora - spremite se za storije i selfije. Sa plaže, iz hotela, sa večere, možda "ubodete" i neki lajv brčkanja u bazenu. Foto: Feđa Klarić Znamo svi da nekada nije bilo tako
