Nemačka nuklearna bomba koja je spašavala živote po Beogradu
Nepune dve godine posle zastrašujućeg incidenta u Vinči u srce Beograda stigla je početkom 1960. - nuklearna bomba! To je bila kobalt-bomba! U atomskom naoružanju, bomba koja koristi radioaktivni kobalt je jedan od najstrašnijih projektila. Ali mi, ipak, ne pišemo u
